Hakkımızda

Hikayemize dair...

Hakkımızda

Yüzü her zaman yeniliğe dönük, müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarının ön planda tutulduğu A+ Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, 2017 yılından itibaren Kahramanmaraş’ta hizmet veriyoruz. Konusunda uzman hekimleri ve güçlü kadrosuyla hastaların ihtiyacı olan tedavileri tespit ederek, profesyonel bir yaklaşımla çözüm sunuyoruz.

Polikliniğimiz

Sekiz diş ünitesi ile verdiğimiz diş sağlığı hizmetleri, diş tedavisinde devrim yaratan dijital diş hekimliği teknolojisinin profesyonelce ve titizlikle hayata geçirilmesini de içeren birçok yeniliği bünyesinde bulunduruyor. 3D görüntüleme imkanı sağlayan volümetrik tomografi cihazı ile hızlı, kolay ve milimetrik ölçümlerle en doğru tedaviyi hastalarımızla buluşturuyoruz.

Vizyonumuz

Her zaman, her İŞTE A+ kalite...

Diş hekimliği teşhis ve tedavi yöntemlerinde hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla uluslararası standartlarda hizmet veren Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olmak. Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği genç, dinamik, güler yüzlü hekim ve personel kadrosuyla, bilimsel vicdani ve etik değerlerden asla ödün vermeden gelecekte yaptığı iyi işlerle anılan, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak adına sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olma hedefindedir.

Misyonumuz

Kurulduğu ilk günden itibaren gelişmeyi, büyümeyi ve paylaşmayı temel ilke olarak benimseme,
hasta memnuniyeti esası ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla alanında profesyonel, öncü ve lider bir sağlık kuruluşu olma, diş hekimliği hizmetlerini ve koruyucu diş hekimliğini çağdaş ve modern donanımı yanında konusunda uzman doktorlarımızla gerçekleştirmektir.

Estetik dişlere sahip olmak ister misiniz?